Čas na serveru 08:43:43

František Kupka
Kompozice

Id: 255702

Kompozice

  •  / Kompozice / František Kupka

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 36,5 cm, rozměr celkový dle posudku 41 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně číslo 99 modrou pastelkou, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, přiložena fotokopie dokumentu potvrzující autenticitu od Pierre Brullého, předpokládaná doba vzniku 1925/27, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 18670x

Vyvolávací cena:
60 000

520 000

Účastníci: 25

Příhozy: 124