Čas na serveru 03:16:45

František Kupka
Kompozice

Id: 318603

Kompozice

  •  / Kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:

98 000

2021,08-1,30,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 55