Čas na serveru 18:28:09

František Kupka
Kompozice

Id: 318603

Kompozice

  •  / Kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 5978x

Vyvolávací cena:

275 000

Účastníci: 23

Příhozy: 92