Čas na serveru 00:36:07

František Kupka
Kompozice

Id: 369603

Kompozice

  •  / Kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/tužka/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 11414x

Vyvolávací cena:
11 000

185 000

Účastníci: 23

Příhozy: 80