Čas na serveru 12:35:33

Znalec na telefonu 602 308 275

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Kompozice

  •  / Kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, signováno uprostřed dole, popis na zadní straně, věnování Prokopu Tomanovi, na žádost dr. Tomana dovezeno ak. sochařem Jiřím Jaškou z Paříže, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3826x

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Příhozy: 65