Čas na serveru 16:06:17

František Kupka
Korespondence

Id: 315502

Korespondence

  •  / Korespondence / František Kupka

osobní korespondence Arthuru Meyerovi, řediteli listu Le Gaulois, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části, původem ze soukromé sbírky Španělsko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2326x

Vyvolávací cena:

18 000