Čas na serveru 02:58:31

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion II

Id: 424202

  •  / L'assiette au beurre - Religion II / František Kupka

konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena: