Čas na serveru 16:10:32

František Kupka
Le char de I´Etat et

Id: 2106

Le char de I´Etat et

  •  / Le char de I´Etat et / František Kupka

barevná litografie/papír, velikost listu 31 x 24 cm, signováno, vlevo dole věnování tužkou, ilustrace z anarchistického časopisu L´Assiette au Beurre - La Paix, nejznámější satirické anarchistické revue Belle Epoque, vycházející v Paříži od roku 1901, rámováno, zaskleno,

zobrazeno: 3712x

Vyvolávací cena:

2 800