Čas na serveru 15:33:37

František Kupka
Linky

Id: 31606

Linky

  •  / Linky / František Kupka
  •  / Linky / František Kupka
  •  / Linky / František Kupka
  •  / Linky / František Kupka

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, přiložen signovaný přípis, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3568x

Vyvolávací cena:
24 000

48 000