Čas na serveru 06:27:13

František Kupka
Návrh ilustrace

Id: 84514

Návrh ilustrace

  •  / Návrh ilustrace / František Kupka

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, signováno v tisku vpravo dole, oboustranná práce, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2619x

Vyvolávací cena:

4 100