Čas na serveru 09:26:15

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

Okolo bodu

  •  / Okolo bodu / František Kupka

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11726x

Vyvolávací cena:

165 000

Účastníci: 25

Příhozy: 108