Čas na serveru 04:50:45

František Kupka
Okolo bodu

Id: 339207

Okolo bodu

  •  / Okolo bodu / František Kupka

studie, pastel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, na povrchu listu drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3174x

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Účastníci: 21

Příhozy: 57