Čas na serveru 16:24:35

František Kupka
Památce Havličkově

Id: 146605

Památce Havličkově

  •  / Památce Havličkově / František Kupka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, signováno monogramem v tisku vpravo dole, list v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2413x

Vyvolávací cena:

4 100