Čas na serveru 01:23:29

František Kupka
Příběhy Bílé a Černé II.

Id: 387205

Příběhy Bílé a Černé II.

  •  / Příběhy Bílé a Černé II. / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, značeno ve spodní části autorským razítkem, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1729x

Vyvolávací cena:

10 000