Čas na serveru 21:48:38

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 9985x

Vyvolávací cena:
3 800

200 000

Příhozy: 137