Čas na serveru 12:57:48

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 700x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

2020,11-1,09,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu