Čas na serveru 22:32:10

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 297303

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

26 100