Čas na serveru 16:36:48

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 318103

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, editorské razítko v pravém spodním rohu, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1425x

Vyvolávací cena:

32 000