Čas na serveru 16:55:04

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 345103

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, list poškkozen hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2545x

Vyvolávací cena:

13 500