Čas na serveru 08:06:25

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 352702

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, na zadní straně razítka autenticity viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2318x

Vyvolávací cena:

40 500