Čas na serveru 02:32:48

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 353802

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2090x

Vyvolávací cena:

16 500