Čas na serveru 09:30:29

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 412007

Příběhy Černé a Bílé

  •  / Příběhy Černé a Bílé / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr listu cca 33 x 25,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1140x

Vyvolávací cena:

14 500