Čas na serveru 19:57:47

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

  •  / Příchod Casandry do paláce Agamemnona / František Kupka

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

zobrazeno: 5674x

Vyvolávací cena:
35 000

165 000

2018,01-1,22,21,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 52