Čas na serveru 14:00:06

František Kupka
Prostituování

Id: 313301

Prostituování

  •  / Prostituování / František Kupka

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno v tisku vlevo dole, drobné nedostatečnosti v listu, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 6350x

Vyvolávací cena:
2 200

26 500

Příhozy: 57