Čas na serveru 05:09:43

František Kupka
Rolandova píseň

Id: 290001

Rolandova píseň

  •  / Rolandova píseň / František Kupka

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3459x

Vyvolávací cena:

81 003

Příhozy: 99