Čas na serveru 16:13:35

František Kupka
Skica

Id: 304809

Skica

  •  / Skica / František Kupka
  •  / Skica / František Kupka
  •  / Skica / František Kupka

tužka/papír, rozměr listu 21,5 x 13 cm, neznačeno, autorství připsáno J. Waldesem profesoru Kupkovi, popsáno a datováno vlevo dole, drobná kresba na zadní straně, list poškozen viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:

27 000