Čas na serveru 09:33:51

František Kupka
Studie

Id: 388201

Studie

  •  / Studie / František Kupka
  •  / Studie / František Kupka
  •  / Studie / František Kupka

uhel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28 cm, značeno razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír v ploše zvlněný

zobrazeno: 3066x

Vyvolávací cena:

24 000

Účastníci: 24

Příhozy: 62