Čas na serveru 07:57:08

František Kupka
Studie Ticha

Id: 267303

Studie Ticha

  •  / Studie Ticha / František Kupka

tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, pod paspartou francouzské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 15408x

Vyvolávací cena:

59 900

Účastníci: 19

Příhozy: 76