Čas na serveru 23:27:34

František Kupka
Studie Ticha

Id: 318104

Studie Ticha

  •  / Studie Ticha / František Kupka

tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr listu 51,5 x 32,5 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, v pravém spodním rohu editorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2840x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 51