Čas na serveru 09:32:03

František Kupka
Studie ticha

Id: 480101

Studie ticha

  •  / Studie ticha / František Kupka

suchá jehla/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2485x

Vyvolávací cena:

36 000