Čas na serveru 19:53:59

František Kupka
Tanečnice

Id: 363503

Tanečnice

  •  / Tanečnice / František Kupka

litografie/ruční papír značený vodoznakem, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno v tisku a číslováno ve spodní části včetně slepotiskového razítka DP, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

12 000