Čas na serveru 20:18:05

František Kupka
Tanečnice na pláži

Id: 333803

Tanečnice na pláži

  •  / Tanečnice na pláži / František Kupka

litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno v tisku, číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3009x

Vyvolávací cena:

15 500