Čas na serveru 15:19:09

František Kupka
Věda vítězí nad penězi

Id: 415701

Věda vítězí nad penězi

  •  / Věda vítězí nad penězi / František Kupka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:

10 500