Čas na serveru 09:35:06

František Kupka
Velký akt

Id: 259801

Velký akt

  •  / Velký akt / František Kupka

litografie/papír, rozměr tisku 45 x 57,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 4/150, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 14087x

Vyvolávací cena:

55 000

Účastníci: 24

Příhozy: 69