Čas na serveru 04:23:50

František Kupka
Život

Id: 299801

Život

  •  / Život / František Kupka
  •  / Život / František Kupka
  •  / Život / František Kupka
  •  / Život / František Kupka

dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámovámo, stav viz foto

zobrazeno: 8016x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 99