Čas na serveru 04:32:10

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 301302

Zvuky hodin

  •  / Zvuky hodin / František Kupka

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4621x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 18

Příhozy: 52