Čas na serveru 11:26:41

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 358006

Zvuky hodin

  •  / Zvuky hodin / František Kupka

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 33 x 26 cm, značeno v tisku a též autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1233x

Vyvolávací cena:

35 000