Čas na serveru 01:14:44

František Květoň
Barevný den

Id: 361002

Barevný den

  •  / Barevný den / František Květoň

olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 1031x

Vyvolávací cena: