Čas na serveru 21:41:13

František Květoň
Pohled z okna

Id: 335301

Pohled z okna

  •  / Pohled z okna / František Květoň

olej/sololit, rozměr 70 x 66,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 7700x

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Příhozy: 50