Čas na serveru 19:33:07

František Květoň
Souznění

Id: 317004

Souznění

  •  / Souznění / František Květoň

olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1241x

Vyvolávací cena:

12 000