Čas na serveru 15:56:44

František Květoň
Souznění tvarů

Id: 347903

Souznění tvarů

  •  / Souznění tvarů / František Květoň

olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 635x

Vyvolávací cena:
3 800

8 000