Čas na serveru 21:12:54

František Květoň
Vzpomínka na Řecko

Id: 353303

Vzpomínka na Řecko

  •  / Vzpomínka na Řecko / František Květoň

olej/deska, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, rámováno

zobrazeno: 2520x

Vyvolávací cena:
3 800

11 800