Čas na serveru 22:52:09

František Kyncl
Monostruktura

Id: 286203

Monostruktura

  •  / Monostruktura / František Kyncl

akryl/ruční papír, rozměr 105 x 78 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12272x

Vyvolávací cena:
8 000

57 000

Příhozy: 63