Čas na serveru 11:41:21

František Kyncl
Objekt

Id: 313007

Objekt

  •  / Objekt / František Kyncl
  •  / Objekt / František Kyncl
  •  / Objekt / František Kyncl

kombinovaná technika, rozměr objektu 25,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v kazetě

zobrazeno: 2105x

Vyvolávací cena:

63 300

Příhozy: 49