Čas na serveru 00:26:47

František Kyncl
Objekt

Id: 313007

Objekt

  •  / Objekt / František Kyncl
  •  / Objekt / František Kyncl
  •  / Objekt / František Kyncl

kombinovaná technika, rozměr objektu 25,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v kazetě

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:

63 300

Příhozy: 49