Čas na serveru 21:15:17

František Kyncl
Struktura

Id: 252406

Struktura

  •  / Struktura / František Kyncl

serigrafie/papír, rozměr tisku 18 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7655x

Vyvolávací cena:
500

Příhozy: 48