Čas na serveru 08:57:41

František Kyncl
Zelená monostruktura č. 7

Id: 224203

Zelená monostruktura č. 7

  •  / Zelená monostruktura č. 7 / František Kyncl

ruční papír/reliéf/akryl, rozměr 55,5 x 43 cm, značeno na zadní straně, rok 1991, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3975x

Vyvolávací cena:

17 000