Čas na serveru 09:59:58

František Ladislav Soukup
Lesní cesta

Id: 134010

Lesní cesta

  •  / Lesní cesta / František Ladislav Soukup

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2240x

Vyvolávací cena:

7 000