Čas na serveru 08:33:45

František Ladislav Soukup
Na kraji lesa

Id: 303301

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / František Ladislav Soukup

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 38 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám, na zadní straně posouzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 404x

Vyvolávací cena:

1 600