Čas na serveru 16:06:38

František Ladislav Soukup
Podzimní háj

Id: 1502209

Podzimní háj

  •  / Podzimní háj / František Ladislav Soukup

olej/karton, rozměr 55 x 72 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 4023x

Vyvolávací cena:
2 800

7 000