Čas na serveru 00:11:37

František Lange
Říční tůň

Id: 266903

Říční tůň

  •  / Říční tůň / František Lange

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 15,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený

zobrazeno: 2754x

Vyvolávací cena:
800

800

6.10.2020, 19:48:00

15.9.2020 23:46 800 Kč