Čas na serveru 09:14:41

František Líbal
Barevný podzim

Id: 310801

Barevný podzim

  •  / Barevný podzim / František Líbal

olej/plátno, rozměr 115 x 122 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 3626x

Vyvolávací cena:
7 500

68 000

Příhozy: 70