Čas na serveru 18:59:30

František Líbal
Cesta

Id: 403401

Cesta

  •  / Cesta / František Líbal
  •  / Cesta / František Líbal
  •  / Cesta / František Líbal

olej/plátno, rozměr cca 63 x 75cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 65