Čas na serveru 05:57:25

František Líbal
Cesta

Id: 403401

Cesta

  •  / Cesta / František Líbal
  •  / Cesta / František Líbal
  •  / Cesta / František Líbal

olej/plátno, rozměr cca 63 x 75cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2938x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 65